בלוג

/
אודות

אנחנו דנוי

חברת דנוי מתמחה בפתרונות פיננסיים לעסקים בהתאמה אישית. החברה פועלת משנת 2015, ומתפקדת כמחלקת הכספים של מגוון לקוחות עסקיים: סטארטאפים, שלוחות בישראל של חברות עולמיות, חברות בצמיחה, ארגונים מוסדיים, ועוד.
החברה מעניקה ללקוחותיה ליווי פיננסי מותאם אישית. עבור חלק מלקוחותינו אנו משמשים כמחלקת כספים מלאה. אחרים נעזרים בידע ובניסיון הפיננסי של דנוי בתחומים נקודתיים, כמו חשבות שכר, הנהלת חשבונות, חשבות, או שירותי CFO.
שירותי דנוי מאפשרים ללקוחותינו להתייעל, לפתח תכניות ארוכות טווח, ולנהל את התזרים החודשי של העסק.
ריכוז ההתנהלות הפיננסית של העסק בידי דנוי מבטיח צמיחה והתייעלות עסקית משמעותיים. אמינות, שקיפות ודייקנות הם רק חלק מהערכים שמלווים את החברה בכל פעילותה, ומאפשרים לה לתת שירות מצויין לכל לקוחותיה.

התנהלות פיננסית נכונה היא אחד מעמודי התווך החשובים ביותר לצמיחה עסקית. המהות של דנוי היא לשמש כמחלקת כספים שלמה ויעילה עבור כל עסק, בכל שלב התהוות, וכך להוביל אותו להצלחה.

מצויינות פיננסית לעסק שלך

דנוי הוקמה על ידי היועץ הפיננסי הבכיר אבירם ארביב: רואה חשבון (CPA) בעל תארי B.A. בחשבונאות וכלכלה ו- MBA (שניהם בהצטיינות). ארביב פועל בתחום הניהול הפיננסי משנת 2000. במהלך שנות פעילותו, ארביב כיהן בין היתר כ- CFO ומשנה למנכ"ל במספר חברות וארגונים מוכרים. במסגרת תפקידים אלו ארביב הקים מחלקות כספים, הוביל מהלכי התייעלות ופיתוח עסקי, ניהל עשרות עובדים ממגוון מחלקות ותחומי פעילות, ועוד.
אבירם ארביב הקים את דנוי מתוך הבנה שידע ויוזמה פיננסיים מהווים נכס לכל ארגון וחברה, בעיקר כאלו בצמיחה, או כאלו שמנהלים סכומים משמעותיים במסגרת מצומצמת של כוח אדם.
הניסיון הפיננסי והעסקי שאבירם ארביב צבר מאפשרים לו להוביל את דנוי כגוף ניהול פיננסי מקצועי, שמספק תוצאות אמיתיות שמורגשות בהתייעלות, חסכון עלויות וזמן, ועליית רווחים משמעותית.

דילוג לתוכן